Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Program pracy Stowarzyszenia

 

Działalność Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci „Pod Ślężą” będzie się koncentrowała wokół zadań:

a)   praca na rzecz dzieci

b)   podnoszenie efektywności pracy Stowarzyszenia

 

Ad a) Praca na rzecz dzieci:

 

*      Projekt zorganizowania ‘Szkółki pływackiej” i zajęć gimnastyki korekcyjnej pod hasłem „Nie dajmy się nudzie” mający na celu upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży, podnoszenie sprawności fizycznej i stanu zdrowia, zagospodarowania czasu wolnego poprzez atrakcyjną formę wypoczynku.

*      Organizacja warsztatów aktorskich, wystawienie sztuki teatralnej dla społeczności połączona z przygotowaniem Przeglądu Małych Form Teatralnych. Realizacja projektu „Nie dajmy się nudzie, bo w naszej miejscowości jest ciekawie” mając na celu rozwijanie zainteresowań, zdolności plastycznych (plenery malarskie), poznawanie regionu poprzez wycieczki piesze i rowerowe, wydanie drukiem widokówek powstałych w oparciu o prace dzieci i młodzieży.

 

 

Ad b) Podnoszenie efektywności pracy Stowarzyszenia

 

*      Nawiązanie ścisłej współpracy z jednostkami państwowymi, organizacjami rządowymi i pozarządowymi, kulturalnymi (muzea, teatry, stowarzyszenia).

*      Systematyczne prowadzenie strony internetowe Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci „Pod Ślężą”. Dokumentacja prac Stowarzyszenia w internecie. Popularyzowanie Stowarzyszenia jako organizacji pożytku publicznego uprawnionej do odpisu 1% od podatku. Szukanie innych form dla budowania podstaw finansowych pracy Stowarzyszenia.